pATOLOGIA PRAWApostulaty  KONTAKT

 
 Reklama? to nasz obowiązek spełnić założenia Konstytucji art 32 i 33
 
DzielnyTata> Dzień alienacji rodzicielskiej 2019
         
 18.10 2018 5.04.2019   45 manifestacja zobacz dlaczego idziemy w marszu:

Marsz przeciwko alienacji Rodzicielskiej
25 kwietnia 2019 g 12:00 Rondo Waszyngtona (Stadion Narodowy)

 

 Marsz poparcia ustawy 776 która ma na celu wprowadzenie opieki naprzemiennej. Marsz ma na celu zwrócenie posłom i senatorom uwagi na zmianę art. 26kc§2 oraz art. 28kc. Gdyż bez zmiany tych artykułów opieka naprzemienna nie będzie w pełni sprawiedliwa.

 Marsz dodatkowo ma na celu doprowadzenie do uwolnienia Cezarego Rodaka – poszkodowanego ojca który ratował rodzinę przed rozpadem, a został bezprawnie schwytany i upolowany przez policję w wyniku fałszywego zgłoszenia Childalert 3 .Przypominamy też o uwolnieniu Andrzeja Żuromskiego z fundacji Pomożecie - pomożemy i Stop Pomówieniom, osadzonego za pomówienia, Błażeja Pęszyńskiego - który został zamknięty za zgłoszenie tego marszu w sieci i wyrażanie opinii o politykach, Szymona Kuczmierczyka który siedzi za pomówienia partnerki - zobaczcie!


(kliknij dotrzesz do plakatu dużej rozdzielczości - wydrukuj go rozklej przed szkołą, przed pracą, przed kościołem jak w 1989r!)

Trasa:


kliknij żeby powiększyć ↑

Miejsce, data, liczba uczestników: – 25 kwietnia 2019r o godzinie 11:00 zbiórka pod Rondem Waszyngtona, obok stadionu Narodowego gdzie uczestnicy pozostawią samochody na parkingu do godzin wieczornych, O Godzinie 12:00 ruszy  marsz odbędzie się mostem Poniatowskiego do Ronda Degaule’a potem do Placu Trzech Krzyży i Ulicą Wiejską pod sejm, gdzie zostanie złożona petycja na ręce Marszałka Sejmu około godziny 13:00. Manifestacja przewiduje rozmowy z posłami i senatorami i telewizją przed i w sejmie z udziałem wszystkich uczestników marszu w formie konferencji. Manifestacja do godziny 17:00 Liczba manifestujących około 200, zaproszonych około 6000 osób z grupy Dzielnytata i DzielnaMama

Na manifestację proszę założyć koszulki ze znakami firmowymi dzielnytata
tzw koszulki dzielnego taty, jeśli nie masz koszulki dt to załóż białą kurtkę, albo biały Tshirt xxl zakładany na kurtki. Nie jest to marsz żółtych trykotów, tylko marsz marsz białych koszulek - chcemy pokoju a nie wojny i agresji, chcemy żeby w końcu tata i mama byli równi systemie 50/50 i sprawowali władzę rodzicielską naprzemiennie.

Jeśli chcesz zaparkować na parkingu - park&go kup bilet dobowy, parking będzie wtedy za darmo a Ty bez problemu wrócisz po samochód metrem

wydarzenie na facebooku
https://www.facebook.com/events/387964491784679/

Podczas marszu złożyliśmy petycję DT nr2

poczytaj jej założenia - jest to druk poparcia 776 z uwagami


linki do gazet Warszawskich

http://ursynow.tv/dzis-obchodzimy-dzien-swiadomosci-alienacji-rodzicielskiej/


https://warszawawpigulce.pl/pomaszeruja-przez-warszawe-bo-spedza-swieta-bez-dzieci/


ważne dokumenty:

 Skarga Marka Makary

Żeby mieć pełną wiedzę na temat manifestacji zobacz postęp prac nad ustawą o opiece naprzemiennej oraz Childalert 3

Zobacz 1 kwietnia w Danii wprowadzono nowy system pieczy naprzemiennej .


kliknij


Dlaczego idziemy w marszu, bo jesteśmy niszczeni przez system, jednym z powodów jest: Ciemna strona alimentów

 Nasze mieszkania są licytowane i rozdawane za grosze osobom postronnym, komornik wziął za mieszkanie Michała Fabisiaka 100.000 zł prowizji. Joannie licytują mieszkanie za alimenty mimo tego że dzieci są z nią !!!

 

Takie wiadomości dostajemy każdego dnia !!!

Nie rozumiesz bo co - bo tobie jeszcze nie ukradli domu, samochodu, psa?

 


Opieka naprzemienna

Rozmawiałem z dorosłymi juz dziećmi rozwodnikowi z opieki naprzemiennej. - nie stracili rodziców, mieli znajomych od strony mamy i taty, mieli więcej rodzeństwa bo mama miała dzieci nowe i tata. Mieli więcej wakacji bo jechali z mama na miesiąc i z tata na miesiąc , ferie tydzień z tata i tydzień z mamą. Szkole mieli jedną. Mieli więcej dziadków bo 8 a nie 4 
  A na odwrot wyglada to tak - niby normalna rodzina, ale taty nima, po 20 latach jak dziecko dorasta okazuje sie ze nie ma dla niego mieszkania bo mieszkanie to jest dla brata który urodził sie w pełnej rodzinie. I wtedy zaczyna sie dramat !!!

Michał Fabisiak

 

zobacz skalę problemu:



wiesz jak dla alimentów odbiera się dzieci?



jak odwołać sędziów skoro nie da się ich odwołać

Blokada Warszawy 1

Zablokowaliśmy kraków

Zablokowaliśmy Nowy Sącz

Szliśmy przez Warszawę

Szliśmy 4 razy w Marszu Niepodległości

Zablokowaliśmy Katowice
Zablokowaliśmy tramwaj

Jak się nie ruszymy Ziobro nas pozamyka

 
 

 

są przyczyną alienacji - kliknij w mema!

 

Kieruje ten wpis do wszystkich poszkodowanych przez tak zwane sądy "rodzinne" a szczególnie tych których głos brzmi przez ekrany i inne Polskie media!


Pomóżcie otworzyć społeczeństwu oczy!
Panstwo propaguje słowo ALIEMNCIARZ, tak samo jak słowo ŻYD przed wojną! A RPO twierdzi ze to MA BYĆ/BRZMIEĆ OBRAŹLIWIE!?
Nie mozemy zezwolić na to ze państwo obraża i poniża połowę swego ludu, gdyż KAZDY chłopiec i mężczyzna jest POTENCJALNYM przyszłym dłużnikiem alimentacyjnym!
Nie możemy więcej zezwalać na to ze Panstwo zrzuca całą odpowiedzialność finansową za swych młodych jak i pełnoletnich obywateli, na ich ojców!

Dla czego przedstawiciele Państwa i Rzecznicy oraz inni "eksperci" powołują sie na SCIĄGALNOŚĆ alimentów w skandynawi, A NIE POWIEDZĄ CAŁEJ PRAWDY?

CZEMU nie powiedzą polskiemu społeczeństwu ze: "Ściągalność alimentów w Dani wynosi 88 %, bo ponad 60% rodziców ma opiekę naprzemienną, a więc nie placą żadnych alimentów! A reszta płaci alimenty które wynosza 3,2 % dochodu ZOBOWIAZANEGO na jedno dziecko, a 10 % na 5 lub więcej dzieci!!! To znaczy 8000 zl alimentow ROCZNIE na kazde dziecko przy dochodzie zobowiazanego do 245.000zl! "

Przeciętny Polski Ojciec skazany przez ostatnie lata ma płacić 12-18.000zl rocznie na każde dziecko, OBOJETNIE JAKI MA DOCHOD!!!
Bo Państwo polskie twierdzi ze jego obywatele mają dużo większe MOŻLIWOŚCI dochodowe niz wykorzystują, czy wykazują... ( Jak wiemy nawet i glupi elektryk może zostać prezydentem w tym kraju! A wiec czemu nie karac wszystkich elektrykow według tej zasady przez własny wpis w KRiO?!" Rozumiecie te niesprawiedliwość?!) Co znaczy ze ojciec ktory zarabiał poniżej 30.000zl rocznie a ma trójkę dzieci ( 2 juz dorosla! Ale państwo promuje dalsze pasożytnictwo na ojcach, zaprzeczając instytucji pełnoletniości i łamiąc prawa człowieka każdego ojca którego to dotyczy!) dostaje nakaz płacenia 110-180 % a nieraz nawet i 250% jego dochodu, bo nie zapomnijmy ze matka tych "dzieci" też może żerować na ich ojcu, nawet i dożywotnie jeżeli udało jej się w sądzie nakłamać tyle ze on zostanie uznany jako WINNY rozpadu małżeństwa!
Za aprobatą Państwa, ojcowie traca dzieci, zabiera im sie wszystkie środki na życie i zmusza do niewolnictwa i harowania aby móc zapłacić okup za swe dzieci, po to aby uniknąć wylądowania we więzieniu i okradzenia z majątku! Niestety, ci co nie wytrzymują całego tego procesu wartego SS, żegnają swój kraj oraz ich współ-obywateli w jeden z powszechnie znanych sposobów na zakończenie tego terroru....

"Dopóki ci co nie są pokrzywdzeni, nie zaczną krzyczeć z gniewu tak samo jak ci co są pokrzywdzeni, NIC się nie zmieni!"

Otwierajcie oczy społeczeństwu! Wytłumaczcie im czemu ściągalność alimentów w Dani jest na poziomie 88%!

Wytłumaczcie społeczeństwu ze to nie Polscy Ojcowie są problemem!
Problemem jest Polskie Państwo i prawo "rodzinne" które dyskryminuje, zniewala, wykańcza, i morduje polskich mężczyzn!

Pozdrawiam,
Eva Lexander (zobacz facebook)

 

Przykład Joanny:

Alimenty spłaciła komornikowi - z zaznaczeniem że mają iść na fundusz alimentacyjny, alimenty poszły do exa, fundusz alimentacyjny zajął mieszkanie, a dzieci w tym czasie były z Joanną - ta wojna musi się skończyć !!!!


 

 

zaczęło się jak zwykle

ojcowie jednak czekali jak płaciłem grzywnę z chodzenie po parkingu

47kkw§2

kliknj i powiększ

 

kliknij - powiększ

 

 

 

złożyliśmy petycję, a tymczasem obok takie taczki!!

 

 

   

 

Nie rozumiesz problemu - posłuchaj jak ograbiono Profesora

Nie masz znajomych z Twojego miasta?

Czy wiesz jak wielka jest ignorancja w senacie?

uważasz że wygrasz w sadzie?

 

 

 

DzielnyTata.pl