pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Historia Marka powraca
 
12 lipca 2017     jak to wygląda:

 Historia Marka Makara

Jak to opisuje Marek?

Pamiętacie jak mówiono jaki to ze mnie sadysta i przemocowiec? Jak zarzucano mi że porwałem swoją córkę? Jak robiono ze mnie bandytę i porywacza z organzacji terrorystycznej DT? No to z uwagi na bandyckie metody Sędziów, skorumpowanej prokuratury w Środzie Wlkp. i ochraniającą sadystę i pedofila policję z KP Swarzędz, poniżej kilka argumentów.

1. 30.11.2016r. Fragment siłowego odbierania dziecka. Działania poprzedziło zatrzymanie mnie pod pretekstem porwania dziecka przeze mnie. Ten zarzut jednak po dowiezieniu mnie z Milanówka do Swarzędza nigdy nie został mi przedstawiony. Wywiezienie pod zarzutem porwania miało doprowadzić do sytuacji w której dziecko zostanie bez prawnego opiekuna by ułatwić policji działania bezprawnego odebrania dziecka. Przypominam, że tego dnia byłem pełnoprawnym opiekunem córki z pełną władzą rodzicielską, a policja nie miała żadnego postanowienia Sądu, bo nie było takowe wydane. Teraz dokładnie widać, jak policja działała siłą odbierając dziecko. Zakwalifikowałem to jako porwanie przez policję i stworzenie silnego stresu dziecku z zagrożeniem zdrowia psychicznego. Nie odpuszczę bandytom i będę ich ścigał aż pójdą siedzieć. Poturbowana kobieta to babcia. Córka cały czas wtulona w dziadka - nie tego pedofila opisywanego.

 


2. Notatka policjanta z tego zdarzenia. Zwróćcie uwagę co napisał gliniarz nt. tego jak czuła się córka. Czy były podstawy do wywożenia dziecka siłą?

3. Odpowiedź z KWP Poznań na moją skargę. Z tego dowiedziałem się że to Pani Prokurator MIgielicz i Gucze ze Środy Wlkp. (przyjaciele pedofila którego ochraniają gnojąc mnie na każdym kroku) którzy wydali polecenie "odebrać dziecko za wszelką cenę". Taki komunikat brzmi w jednej z notatek policyjnych. Jest to zatem sprawstwo kierownicze w porwaniu dziecka bo nie ojciec je porwał jak było bębnione i trąbione i jak to chciano mnie zdyskredytować, a jak widać było to całkowicie odwrotnie. Obecnie zgłaszam zarzut prokuratorom z art. 18 par.3 kk. Czy mozna pod coś jeszcze to podpiąć? Czekam na sugestie. Im też tego nie podaruje i będę ich ścigał aż pójdą siedzieć.

4. Odmowa wszczęcia dochodzenia przeciwko Janowi Janasiak za stwierdzoną dokonywaną przemoc psychiczną i fizyczną na moich córkach. Powód odmowy? Brak znamion czynu zabronionego. Kolejna strona to zatwierdzenie odmowy przez Prokuratora... Gucze... tego samego co zlecił porwanie dziecka.

5. Za to że tak mnie przedstawiano jako sadystę, przemocowca i znęcającego się nad dziećmi, w załączeniu opinia psychologiczna (za tę opinię zapłacił Jan Janasiak i jego była Żona Małgorzata Janasiak), licząc że będzie negatywna dla mnie. I była. Do czasu aż Pani psycholog nie zobaczyła prawdziwych materiałów i pełnych danych. Jaki był końcowy wniosek? Skierować mamę dzieci na badania psychiatryczno-psychologiczne. To czego nie zapisała Pani psycholog ale jest nagrane w jej ustnej opinii to stwierdzenie syndromu sztokholmskiego i pełnego podporządkowania się ojcu pedofilowi. Co więcej stwierdziła że jej zachowanie podczas badania było nie odpowiednie względem opieki nad dziećmi co mogło wynikać z zastraszenia i bycia pod możliwymi środkami otumaniającymi. Nadto jej zachowanie wskazywało na to, że zmyślała na mój temat bo często sama zaprzeczała swoim wypowiedziom. Podczas badania matki i dzieci, obecna była jej matka.

Teraz już jasne hejterzy i pieniacze kto tak naprawdę za to odpowiada i kto jest przemocowcem a kto prawdziwą ofiarą?

Panie Brudziński, Zieliński, Ziobro, Wójcik, Woś, Komendancie KGP, Ciarka.... na to też macie wywalone o łby w piasek pochowacie? Czy może jednak postawicie zarzuty prawdziwym bandytom? Panie Rzeczniku Dyscyplinary Sędziów. Pana też wzywam do ukarania Sędziów z SR w Środzie Wlkp. Wiedzą o tym a mimo wszystko chronią pedofila i narażają moje córki. i nie tylko moje. Podpowiem że Prezes Lewandowski z SO w Poznaniu, sam ochrania tych sędziów i staje w ich obronie. A kim jest Pan Lewandowski to już sam Pan wie, kierując wniosek o jego ukaranie.

 


Marek w Telewizji
Marek u Jaworowicz - polecamy
o matkach i dzieciach od 38:48
 

https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,22062019,42902539
Od 13:05 a potem wielokrotnie w trakcie starcie z lgbt


https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,09032019,41348469
Od początku programu  wypowiedzi w stopce zapowiedzi co w programie po okolo 10 minutach wchodze spozniony i potem pod koniec...

W radio Maryja z Pawlakiem od 1:44:00
https://youtu.be/sBfUxZJHzlk

https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,15092018,38662779

58:45 ścięcie z Waldemarem żurkiem
 


zobacz koniecznie:

Child Alert 3


I porównaj jak to wygląda gdy tata prosi o pomoc a gdy mama!

 

 

wielu ojców nie dało rady
zobacz pogrzeb Artura Milanowskiego
podobny do Roberta co?

córka nie zobaczy już Artura

jest jednak rozwiązanie problemu
tkwi ono w zrozumieniu art 32 i 33 konstytucji

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

po tym artykule zrozumiesz - o czym piszemy niżej    
   
  Rozwiazanie Jak działać dziś?
   

 

DzielnyTata.pl