pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
STOP DYSKRYINACJI OJCÓW PRZEZ SĄDY RODZINNE
 Reklama
 
DzielnyTata>Blokada Facebooka - cenzura
 
Blokada Facebooka - cenzura

przypominamy że cenzura w Polsce jest zakazana, mamy wolność słowa  i nikt nie może być szykanowany za swoje poglądy

a jednak mimo to prawo jest łamane - właściciele facebooka stają się bezkarni

Wg nas działania te nie tylko są cenzurą - to jest walka wręcz, bo nie sposób przewidzieć za co się będzie jutro zablokowanym - gdyż publikowane treści nie tylko nie są ani pornografią , nie są też obraźliwe - a jeśli nawet to nie sposób tego przewidzieć gdyż jest to przekaz na żywo !!!

zatem widać że udostępnianie czegokolwiek ma charakter szykany na zasadzie - siedź cicho to nic Ci nie zrobimy

dalszą ciekawostką jest to że udostępniony przez Michała Fabisiaka film nadal się znajduje na Facebooku!!!

https://www.facebook.com/MarszNiepodleglosci/videos/1388969274471803/

 

 

jakie prawo złamał Facebook?

Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
 

Art. 54. Zasada wolności poglądów Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Znamienne jest to że działania cenzorów Facebook przypominają do złudzenia te z Żydokomuny lat 1980-1981 i oczywiście innych . Te lata zapamiętaliśmy najbardziej bo zniknął z telewizji wtedy teleranek , teraz jest "ciekawiej" bo nie tylko jesteśmy blokowani na facebooku - ale w realnym życiu - zabierane są dzieci przez policję, blokowane są konta bankowe, odbierana jest praca przez komorników. Robione jest to masowo

 

Nieprzypadkowe jest tutaj porównanie do Facebooka dla tych którzy nie znają dobrze Angielskiego tłumaczymy "Po co panu MR Anderson telefon - skoro nie może pan w ogóle mówić". Przerażające jest to że fabuła filmowa staje się bardzo realna

 

napisaliśmy pismo w tej sprawie do prokuratury Krajowej
czekamy

 

a może to jest już okupacja?


 

zobacz jak znikają kolejne filmy które wstawiliśmy

na youtube - to film o tym jak Prezydent Duda mówi że nie ma miejsca dla Polaków w Polsce

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów


Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


jak odblokować przez internet - rada ministerstwa cyfryzacji

Szanowny Panie,
Uprzejmie informuję, że została utworzona usługa online odwołania od decyzji o zablokowaniu treści na portalach społecznościach. Usługa ta jest dostępna pod adresem


Po kliknięciu na link zostanie Pan przekierowany na stronę, gdzie znajdzie Pan szczegółową informację o tym: (1) jak działa usługa, (2) w jaki sposób wysłać do Facebooka wniosek o odblokowanie treści oraz (3) jakie informacje są potrzebne do wypełnienia wniosku.


Odwołania należy składać osobiście, dlatego nie ma możliwości, aby Ministerstwo Cyfryzacji występowało w Pana imieniu. Decyzję o przywróceniu treści lub profilu Facebook podejmuje w każdej indywidualnej sprawie w oparciu o własny regulamin i zapisy standardów społeczności, a Ministerstwo Cyfryzacji nie ingeruje w podejmowane przez Facebooka decyzje.
Do skorzystania z usługi niezbędne jest posiadanie profilu zaufanego (eGO), jego wyrobienie jest możliwe bez wychodzenia z domu. Szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są pod adresem:


Mam nadzieję, że te informacje okażą się dla Pana pomocne.
Z poważaniem, Michał Pukaluk Dyrektor Departamentu

 

 

 

 


 

Reklama
 

Powiązane akcje:

Słyszałeś co powiedział Sędzia Żurek?

 
 
 
 
  przeczytaj o 500+ w RzeczPospolitej
 
opieka naprzemienna niemożliwa art 28kc!   Alimenty - to metoda   Jedyną szansą jest porozumienie
   

 

DzielnyTata.pl