pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Historia  MIchał M
 
      Reklama
Historia syna który zobaczył ojca

po 35 latach 

   Musze się wam oficjalnie pochwalić, że po kilku latach poszukiwań a po 35 latach nieobecności go w swoim życiu w końcu odnalazłem ojca!!! :D :D :D Dzięki pomocy mojej dziewczyny udało nam się nawiązać kontakt! Ojciec bardzo się ucieszył ja zresztą też, choć przyznam, że pełen byłem obaw, że nie będzie chciał mnie poznać... Wiecie w dzieciństwie przeszedłem to co wasze dzieci przechodzą dziś :( Ucieszyłem się ogromnie, bo ojciec jest zdrowy, nie jest alkoholikiem a do tego to inteligentny gość, super mi się z nim rozmawiało, nawet chciał do mnie przyjechać ale z racji, że mieszkam w Niemczech a on w Polsce to jednak dzieli nas trochę kilometrów i nie ma co rzucać się w taką podróż na biegu. Na weekend pojadę do niego na spokojnie ;) Z ciekawostek, powiem wam, że ojciec płacił alimenty których ja nigdy nie otrzymywałem, bo nie mieszkałem z matką, wychowywali mnie dziadkowie.

Matka ciągała go po sądach, dzwoniła, groziła domagała się więcej i więcej :( Okazało się, że on wcale się na mnie nie wypiął, przyjeżdżał ale matka i babka wyganiały go, straszyły policją a w końcu matka powiedziała mu, że wywiozła mnie do Niemiec do ciotki...:( Był w szoku kiedy mu powiedziałem, że było inaczej. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej jest mi bardzo przykro, że straciliśmy te 35 lat :( Tego czasu nie da się już odzyskać i nasze relacje z pewnością nie będą takie jak mogły być... Co najlepsze, mam też brata, młodszego i to o 15 lat :D

 Ciekawe czy uda nam się odnaleźć wspólny język ;) Na koniec powiem wam, że taka strata ojca to dla dziecka ogromna tragedia i trauma, więc jeśli możecie to walczcie tu i teraz bo potem będzie za późno. Ludzie którzy przykładają swoje brudne śmierdzące łapska do izolowania ojców od dzieci, czy matki które świadomie je alienują i okłamują powinni być sądzeni I SKAZYWANI NA CIĘŻKIE WIEZIENIA!!!! Trzeba mieć naprawdę GNÓJ w głowie, żeby robić takie rzeczy lub popierać takie działania! ps jeśli ktoś wam powie, że matka jest tylko jedna a ojców można mieć wielu, to powiedzcie mu, żeby się pierdolnął porządnie w łeb, bo nie wie co mówi!!!

 

 

 

  (powrót do historii)

 

 

 

Znasz nasze akcje?

 

   

 

 
 
 
 
 
 
         

 

DzielnyTata.pl