pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Historia  Marek Lisowski
 
      Reklama
Historia Marek Lisowski

A oto moja historia

           W czerwcu 2010 roku Są Okręgowy orzekł mój rozwód w którym zasądził alimenty oraz przydzielił kontakty z córką Amelia i własnie o nią mi chodzi ponieważ jej matka cały czas utrudnia mi z nią kontakty przez co już 3 krotnie została ukarany grzywną za niewykonywanie postanowienia Sądu dotyczącego moich kontaktów z córką.

           W chwili obecnej w Sądzie Rejonowym w Elblągu toczą sie 2 sprawy z mojego wniosku jedna o wyegzekwowanie tychże kontaktów druga natomiast o ograniczenie władzy rodzicielskie matce dziecka. Moj problem polega na tym ze matka ukrywa się z dzieckiem wszędzie gdzie sie udam MOPS, POLICJA, SĄD tworzy sie tzw "spychologia". Panie w tych własnie urzędach nie są w stanie mi pomóc w żaden sposób tłumacząc sie faktem ze to sąd rodzinny powinien sie zająć moją sprawą  my natomiast nie możemy nic zrobić. Idąc do sądu otrzymuje odpowiedz ze Sąd nie jest właściwą instytucja do ustalania zamieszkania osób fizycznych( każą czekać na rozstrzygnięcie spraw).

           Jestem w tym momencie bezsilny matka dziecka specjalnie utrudnia te kontakty ukrywa się z córką  zabrania mi chodzić do przedszkola, przychodni lekarskiej . Wszędzie gdzie nie pójdę jestem odsyłany z kwitkiem ponieważ była zona zastrzegła sobie prawo informowania mnie o wszelkich sprawach dotyczących naszej córki. Tworzy ze mnie w oczach dziecka zwyrodnialca buntuje ja przeciwko mnie, w przedszkolu zabroniła przyjmowania jakich kolwiek prezentów ode mnie oraz od mojej rodziny, wyłudziła alimenty na rzecz naszej córki które juz dawno zostały zapłacone zgłosiłem ten fakt do prokuratury ta jedna oddaliła mój wniosek tłumacząc sie faktem iz fakt ten nie ma znamion czynu zabronionego. Podczas jednej ze spraw o ograniczenie władzy rodzicielskiej sędzię prowadząca moja sprawę powiedziała "to ze matka utrudnia kontakty, nadużywa władzy rodzicielskie oraz buntuje dziecko przeciw pan, ma wyrok nie jest wystarczającym powodem ograniczenia jej władzy rodzicielskie proszę o przedstawienie jakichś innych dowodów obym mogła pozytywnie dla pana rozpatrzyć ten wniosek. W tym miejscu należy zaznaczyć ze to matka dziecka jest osoba konfliktowa chce oddalić mnie od naszej wspólnej córki je jedynie tego co pragnę to mieć swoja mała kochaną niunię przy sobie chcę aby wiedziała ze jest tam gdzieś jej tatuś który ja bardzo kocha i zrobi dla niej wszystko aby mogła być szczęśliwa dlatego droga redakcjo bardzo proszę o pomoc pozdrawiam smutny TATA 

Marek Lisowski tel. 693 271 939   snopie27@wp.pl

  (powrót do historii)

 

 

Znasz nasze akcje?

 

   

 

 
 
 
 
 
 
         

 

 

 

   

DzielnyTata.pl