pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama?
Reklama
 
 
DzielnyTata> MANIFESTACJA, nasza 10 manifestacja, przed Sejmem.
 
      Reklama
akcja 10-a Manifestacja 30.08.2013r w Warszawie "Pomidorem w Sejm"

Zgromadzenie przeciwko bezkarności sędziów

Zgromadzenie zarejestrowane jest od 10 do 18. Organizatorzy uznali, że osoby, które pracują nie będą miały możliwości rzucania pomidorami, dlatego akcja ma trwać do godz. 18. W urzędzie zgromadzenie zostało zarejestrowane jako " protest przeciwko głupocie rządzących ". Oficjalna natomiast nazwa akcji to " Pomidorem w Sejm ".

Ustaliliśmy, że wręczamy kilka petycji, mają one być tematyczne.

"Ja ze względu na to, iż jestem osobą, która napisała list otwarty do Prezydenta RP dot. " Kondycji moralnej i umysłowej niektórych Sędziów " i poznałam jak działa u nas policja, sądy, prokuratura piszę petycje dot. zmiany Konstytucji w zakresie sądownictwa, którą Państwu przedstawię". organizator Anna Orzechowska

Manifestacja wyszła ciekawie, bo nie organizowana przez Dzielnego Tatę wyglądała jakbyśmy to my ją zrobili. Czy możemy mieć pretensje do wszystkich partii? tak bo napisaliśmy 460 pism, wreczylismy każdemu z posłow o co i nic, totalna olewka, co możemy zrobić wyjąć karabiny, podstawić czołgi - nie!. jesteśmy organizacją pokojową, możemy zrobić pokazówkę co należało by im zrobić - każdy z polityków powinien dostać w nosa pomidorem, zatem rzucamy jak głupi pomidorami do tarczy, może do kogoś dotrze że robią źle, to samo dotyczy śedzów sądów rodzinnych, sądów karnych - władza jest zdeprawowana.

 

fajna ciekawostka turystyczna, ludzie jeżdżą, zwiedzają, drudzy rzucają pomidorami, może powstanie nowa świecka tradycja?

 

 

http://fakty.interia.pl/galerie/kraj/pomidorem-w-sejm-zdjecie,iId,1193513,iSort,5,iTime,1,iAId,88523

 

 


 

 

 

Znasz nasze akcje?

 

   

 

film na WP:

https://wiadomosci.wp.pl/w-polsce-zwierzeta-maja-lepiej-niz-dzieci-6031334046876801a

foty w Interii:

 

 
 
 
 
 
 
         

 

DzielnyTata.pl