pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 

ORGANIZACJE | PRZEDSTAWICIELE | FACEBOOK | ENGLISH

 
 
 
 

 Zapraszamy do grup

dla każdego z miast

i do obecnej grupy

https://www.facebook.com/groups/dzielnytatapl/

fanpage

https://www.facebook.com/dzielnytatapl/

uwaga na fałszywe grupy służb!


  statystyki 2013  2014  2015  2016  2017 2018

Prosimy wszystkich ojców i ich rodziny aby łączyli się w grupy i szukali znajomych w pobliżu siebie, żeby informowali, zbierali jak najwięcej informacji o ojcach ze swojej okolicy musimy znać się nie tylko przeze mnie ale nawzajem - chcemy stworzyć sieć powiązań tak żeby każdy znał każdego Przedstawiciele będą łączyć was w miastach. uczcie się prawa poznajcie art 26kc, art 58 krio

Istniejemy od 2010roku!

na czerwono - nowi przedstawiciele,
 

   Miasto Imię Nazwisko (linki Facebook) e-mail Telefon
         
1. Warszawa Michał Fabisiak biuro @ dzielnytata.pl 501 25 00 33
    sprawdź polfejs!    
         
  Błonie Dariusz Samoraj   696 07 19 54
         
  Modlin Erwin Błażewicz erwinekb@wp.pl 531 18 35 36
         
   Góra Kalwaria Andrzej a_anisz@o2.pl 794 37 75 37
         
  Augustów Krzysztof Dadura krzych71@poczta.onet.pl 696 42 52 51
         
  Białystok Michał Korol korol@korol.pl 516 729 001
    Romek Kalski rkalski@wp.pl 602 383 407
 

Supraśl - Białystok

Dawid Tekień budtek@onet.pl 609-095-450
         
  Bełchatów  Kazimierz Suchcicki kazimierzsuchcicki@interia.pl 661 340 854 
         
10 Bielsko - Biała Moskała Dariusz krezus4@onet.eu 503 155 700
         
  Biłgoraj Krzysztof Solak vedo@o2.pl 880 517 230
         
  Bydgoszcz Michał Górecki michalg80@wp.pl 502 179 210
         
  Ciechanów Adam Bartosiewicz a.bartosiewicz@onet.eu 502 436 307
         
  Częstochowa Tomasz Plaskacz tplaskacz@op.pl 882-068-541
         
  Chełm Krzysztof Garbarz KRISG1@WP.PL 666-889-475
         
  Elbląg Marek Lisowski snopie27@wp.pl 693 271 939
         
  Gdańsk Arkadiusz Hahn dzielnytata.gdansk@gmail.com 502 235 469
    Jarek Łaniewski mirlaniewski@wp.pl, 502 123 993
    Tomasz Nikiel colobos@interia.pl 504-709-103
         
20   Przemysław Wollenszleger tata@chcedotaty.pl 505 139 539
   

www.chcedotaty.pl

   
 

 

     
 

Gdynia  

Maciek Nawrocki maciekthorgal@gmail.com  
 

Sopot

Piotr Wilkicki piotr_wilkicki@wp.pl 792 234 485
         
 

 Stargard Gdański   

Zbigniew Bukowski bukowski_zbigniew@wp.pl 880 290 509
         
  Grudziądz Arkadiusz Lemanowicz aro72gr@wp.pl 502 289 989
         
  Jelenia Góra Daniel Gut daniel100078.dg@gmail.com 690 569 537
    Rafał Leszczyński leszczynski@mont-sat.pl 602 810 896
    Michał Leszek michal.leszek@gmail.com 532 523 563
         
   Kalisz Marcin Wąsęwicz Skupmetalikolorowych@o2.pl 517 372 044
    Wojtkowiak Piotr swetty24@wp.pl 517 198 429
         
30  Katowice Arkadiusz Zdziechowicz arekzdziechowicz@gmail.com 601 559 049
    Krzysztof Warzecha chris.warzecha@wp.pl 664 461 170
         

 

   

ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW OJCA:

www.slsopo.org
  Katowice Przemysław Piotrowski   793 641 304
 

Będzin 

Mariusz Plisak marpli3201@wp.pl 780 065 005
         
     Katowice / Tychy / Maciej Miłosek maciej.milosek@poczta.onet.pl 504 628 426
     Katowice / Lublin Mirosław Tkaczyk tkaczym.mirek@gmail.com 783 837 302
         
     Bytom Damian Janczak ( dziecko z nim)   608 490 520
     Częstochowa

Wojtek Radziejewski

  503 327 614
         
         
  Kętrzyn (Anglia) Marek Bukowski jancio9.09@wp.pl 501 580 482
         
40 Kościan Paweł Kozica p-kozica@wp.pl 607-655-462
         
  Konin Marcin Nowak marcin@inkomp.com 503 970 777
   

Stowarzyszenie DDD Dla Dobra Dziecka

 
         
    Mateusz Nurkiewicz nurkiewicz93@icloud.com 603-429-450
         
  Kraków Marek Waligóra marek_waligora@interia.pl 506 00 12 66
         
    Paweł Śliwiński ssliwinskipawel@gmail.com 798 466 200
 

   

Arkadiusz Lesk Lesk.Arkadiusz@gmail.com 697 998 697
    Witold Skrzypek vitokrk@gmail.com  720 066 666
         
         
         
  Kraków Aleksander Orłowski graf.orlowski@yahoo.co.uk 796 797 419
         
    Mateusz Curzydło mateusz@curzydlo.pl 601 666 925
   

(Obserwator AntyAlienacyjny)

 
         
  Krosno Piotr Broszkiewicz piotr.broszkiewicz.snk@gmail.com 536 230 613
         
  Legionowo

Paweł Wodzyński

pwodzynski87@gmail.com 791 352 786
   

 

   
    Robert Siwik rgdjns@gmail.com 605-533-880
50   Piotr Dąbkowski dabal1@wp.pl 504 274 845
         
 

 

     
 

Legnica

Robert Materna robertmaterna@wp.pl 502 103 039
         
  Leszno Grzegorz Kamiński plgrzegorzkaminski@gmail.com 663 141 426
         
  Lublin Mirosław Tkaczyk tkaczym.mirek@gmail.com 783 837 302
    Ryszard Milewski ryszard.milewski@op.pl 606 310 877
 
         
    Zbigniew Sygnowski komplex.rem@wp.pl 510 247 141
         
 

Lublin

Konrad Białach Konradb1975@gmail.com 737 724 361
 

Irlandia

    +353 857 492438
      w Irlandii 085 749 2438
         
   Łęczna Beata Przewoźniak przewozniakb@gmail.com 691 716 931
         
  Łomża / Lublin Bartosz Skoczeń bartekskocz@o2.pl 505 207 887
         
         
  Londyn Grzegorz Ksawery Pawlak g.pawlak@vp.p +44 7568 544951
         
         
         
60        
         
  Łódź Robert Poczta robertpoczta82@gmai.com 731 222 014
    Hubert  Wawrowski hwawrowski@vp.pl 662 246 444
    Tomek Walisiak tomekwalisiak@onet.pl 508 399 550
         
    Michał Miazga stowarzyszenie@opiekawspolna.pl 609 456 227
   

Społeczne Towarzystwo Wspierania Dzieci i Rodzin w Łodzi

 
         
         
  Malbork Mirosław Rygielski rygiel@onet.eu 602 677 775
         
  Mielec Łukasz Madej madejl@interia.pl 515 422 141
         
  Mińsk Mazowiecki Marcin Smolinski. m.smoolinski@gmail.com  502 312 016
         
  Nowy Sącz Ireneusz Ciołkiewicz ircioo@wp.pl 502 320 903
         
  Nisko Henryk Cichoń biloniusz@gmail.com 506 621 572
         
70 Piła Marek Gacek gallmar1@wp.pl 512 346 632
         
  Olsztyn Tomek Gołębiewski tomaszgolebiewski72@wp.pl  666 74 60 54
         
  Opole Paweł Majerczyk majerbud@onet.eu 663 424 792
    Maciej Bryk maciejbryk@o2.pl 792 505 430
    Marcin Walkowiak m_walkowiak@o2.pl 723 121 293
    Wiktor Będkowski wiktor@bedkowski.pl 794 086 146
         
  Brzeg Opolski Daniel Kublik 28122008@wp.pl 735 140 720
    Studio Polaków YT    
         
         
  Piotrków Trybunalski Marcin Ałaszewski marcinalaszewski@gmail.com 730 011 908
    Rafał Korkosz rafal.korkosz1981@gmail.com 534 147 255
    Marian Stępień   782 433 039
         
  Poznań Maciej Fursewicz   669 136 633
    Dawid Kozak (Śrem) dawid.kozak@hotmail.com  730 859 459
    Przemysław Musielak bestmlody79@gmail.com 609 422 163
         
  [*] Paweł Dybaś paweldybas@o2.pl

epitafium

   

Paweł zawsze zostaniesz w naszej pamięci RIP

 
         
 

Skoki    

Łukasz Oksza-Skibinski skiba7832@wp.pl  514 718 761
 

Szamotuły    

Paweł Grzesiak pawel-grzesiak@wp.pl 797 866 340
         
80 Płock hmm    
         
         
  Płońsk Marcin Wieczorek wieczorek_marcin82@wp.p 602 821 841
         
   

DzielnyTata Puławy:

 
  Puławy Mariusz Jurkowski pulawy@dzielnytata.pl 662 319 251
  Filia puławy - kliknij Kamil Pytlak kamp26@wp.pl 605 433 501
  Janowiec, Kazimierz, Żyrzyn Andrzej Król andrzej74335.1974@o2.pl 501 352 991
  Puławy Szczerbetka Robert robert_pulawy@o2.pl 503 519 575
         
  Radom Mariusz Wiśniewski gastromex@wp.pl 531 801 101
         
         
  Siemianowice Śląskie Dawid jabłoński ygrak@dajwlape.pl 606 437 070
         
  Siedlce Dariusz Mitrzak otokar45@gmail.com 882 040 770
         
         
         
90 Szczecin Łukasz Parol lukasz@kurier.szczecin.pl 605 106 338
    Tomasz Baranowski baranowski.to@gmail.com  696 583 233
     Mariusz Krzemiński mario2651@wp.pl 730 367 278
         
  Świdnica Robert Skrzypkowski robertskrzypkowski@wp.pl 793 783 515
         
  Toruń Paweł Kaniewski pawel.kaniewski01@wp.pl 601-338-534
         
         
  Wrocław Michał Wyczałkowski wyczalkowski.m@gmail.com 501 592 628
    Łukasz Kowalik kowalik.lukasz1983@wp.pl 695 247 499
         
    August Studenny auguststudenny@gmail.com 601 401 845
100   Andrzej Chodzicki achodzicki@wp.pl 504 41 23 97
         
  Włocławek Zbigniew Szamel   501 444 693
         
    Doktora Chemii ściga Policja i odbiera dzieci-paranoja  www.youtube.com/watch?v=l95BeuTRjjU
         
  Wysokie Mazowieckie Marcin Sapiński marcinxl@gazeta.pl 605 994 509
         
  Zielona Góra Józek Kozanowski prawa-ojca@wp.pl 601 773 482

 

 Nowa Sól     Adam Wilk awitech@onet.pl 601 62 77 66
    Sebastian Woźnica zachod@dzielnytata.pl 
 
666 390 411
 
    http://lubuskidzielnytata.blogspot.com  
         
  Zabrze Dariusz Baca darekbaca@gmail.com  501-841-333
         
  Żywiec Adam Mrowiec adam12mrowiec@op.pl 502-845-898
         
         
  Zachodniopomorskie Kamil Wąwoźny  kambud84@op.pl 661 907 485

FACEBOOK  dla każdego z miast - znajdź tam poszkodowanych ojców

Chcesz być przedstawicielem?  - Chcesz żeby ojcowie do Ciebie dzwonili?
skontaktuj się z Michałem Fabisiakem na facebooku - doda Cię

Czego oczekujemy od przedstawicieli?

- że będą zbierali ojców - dodawali do grupy na facebooku - że wezmą od nich kontakt i poproszą o pomoc w walce z systemem
wydrukują transparent - staną na ulicy i będą informować ludzi o tym  jak walczyć

Michał Wyczałkowski - Wrocław - prowadzi akcję informacyjną

 

zapisz się wywieś transparent pokonaj system
   
         
       
 
 
 

Stowarzyszenie DzielnyTata

KRS 0000482505 

 

DzielnyTata.pl