Cel  pATOLOGIA PRAWA postulaty  KONTAKT

 
 Reklama

 

DzielnyTata> Zaczynasz się bronić, zabrali ci dziecko nie wiesz co robić? - zacznij działać
     
aktualizacja 19.01.2019    

znasz? rozumiesz?Art26kc§2 znasz? rozumiesz?

Nie możesz odzyskać dziecka? Zastanawiasz się co robić? Podpowiemy Ci - nie da się nic zrobić bez zmiany prawa i art 26kc!

Cel naszych wspólnych działań to: wprowadzenie opieki naprzemiennej po rozstaniu rodziców , to Ty nam pomożesz a nie my Tobie, choć dowiesz się jak odzyskać dziecko, nie będzie to łatwe... ale nie niemożliwe. Strona DzielnyTata.pl to ponad 300 podstron - zapoznaj się z naszymi akcjami. Czytaj prawo, art 26kc, 25kc, 28kc art 58krio, 107 krio.

Co możesz zatem zrobić?

   

Pogoda Warszawa z serwisu

ZAPOZNAJ SĘ Z PRAWEM  

mamy tragicznie złe prawo
nie uwzględniające równości płci


   

Przełom art 26kc§2 padł z mównicy sejmowej - kliknij w plakat:

wysłałeś do MS?
http://dzielnytata.pl/pisma/petycja/petycja-1/petycja-wielokrotna-DzielnyTata-01.pdf


Dlaczego powinniśmy wyjść na ulice i je zablokować?    
   

Poczytaj jaka jest prawda - nagraliśmy każdego z tych polityków

 

Paweł Dybaś 1977-2019 na zawsze pozostaniesz w naszych sercach :(    
   
         
żeby zrozumieć problem śledź zakładkę "akcje"  oto najważniejsze z nich:
 
odbieranie dzieci dla okupu   Sądy w Polsce   Referendum
   
     
Jak wygrać tą wojnę o dzieci i gdzie?
   
        sąd rodzinny?

Tu nie dowiesz się jak wygrać w sądzie

 Rozmawiamy jak zmienić system, jak zablokować Warszawę, jaki marsz zrobić czy manifestację, jak przekonać media, jak zrobić manifę w Brukseli. Nie dajemy porad, nie zbieramy pieniędzy, nie chodzimy do sądów, nie odbieramy aviso. Walczymy z systemem żeby dzieci wróciły do obojga rodziców w systemie opieki naprzemiennej. Dzielny Tata to taki który nie staje na sali sądowej ale na ulicy!!! Obejrzyj film Sufrażystka - zrozumiesz o co chodzi. 20 lat temu powstał film Tato z Lindą, nic się nie zmienia - wiesz dlaczego? - bo stowarzyszenia zbierają kasę, dają lipne porady, nie stresują posłów, sejmu, rządu, boją się stanąć na ulicy !!!

 

 

     
Konferencja Jacka Wilka Wilka w sejmie słyszałeś?   zobacz nasze spoty

 

zobacz więcej    
     
Co zatem robimy? żeby to pokonać?    
         
Maszerujemy   Tworzymy różne akcje informacyjne   Nagrywamy filmy
   
     
Dodaj się do naszej grupy na facebooku oglądaj też fanpage - tam są aktualności!
 


facebook fanpage:

Ta liczba pokazuje że zwolenników opieki naprzemiennej jest coraz więcej:
oprócz tego prowadzimy wiele stron na facebooku -
dzielnamama dzielnamama-fanpage

ta strona fan page

 


https://www.facebook.com/dzielnytata/

         

CO BYŚ ZROBIŁ PO KILKU LATACH TAKICH KONTAKTÓW Z WŁASNYM DZIECKIEM ?

zobacz film, dostajemy dziesiątki takich filmów, to jest system, którego nie możemy pokonać - informuj o tym polityków wiodącej partii, chodź , pisz pisma, spotykaj się, niech to cholerstwo zmienią, niech zakażą zarabiania na izolacji dzieci.

dodaj się zatem do naszej grupy, pokonajmy to zło razem


https://www.facebook.com/groups/dzielnytata/

uwaga na grupy podszywające się pod nas

 
Dowiedz się jaki jest nasz cel !
   

Dowiedz się jaki jest nasz cel !   182/182 co to oznacza?

NAPRZEMIENNA NA SIŁĘ

- skoro alimenty są na siłę, to dlaczego opieka naprzemienna nie może być wprowadzona? - padają argumenty - bo nikogo nie można do niczego zmuszać !!! - to dlaczego jesteśmy zmuszani do alimentów i do okradania nas z majątków?

Dziecko do 100 km odległości zamieszkania rodziców ma mieć szkołę w połowie drogi, powyżej 100 km rodzic opiekujący się ma albo zamieszkać w ostatniej miejscowości, albo dojeżdżać do dziecka na własny koszt - dziecko gdy rodzice mieszkają od siebie powyżej 100 km zostaje w ostatniej miejscowości.
 

Nie wiem czy wiesz ale w Polskim prawie nie ma opieki naprzemiennej !

Tylko jeden poseł o tym mówi - Paweł Skutecki
uważa się że od 1989 roku zabrano 3.000.000 ojców dzieci - dane MS
to tyle ojców ma tylko jednego reprezentanta w sejmie?

"My nie chcemy prawa do kontaktów czy egzekucji kontaktów, my chcemy na równych prawach wychowywać swoje dzieci. Jesteśmy takimi samymi rodzicami jak inni czy przed separacją czy po dla dzieci jesteśmy ich rodzicami. Mamy prawo tak samo jak drugi rodzic wychowywać nasze dzieci. Sprzeciwiamy się polskiej praktyce sądowniczej ograniczania praw rodzicielskich dobrym normalnym rodzicom tylko dlatego że dochodzi do separacji. Będziemy domagać się wyciągnięcia konsekwencji dla wszystkich urzędników państwowych dyskryminujących rodziców ze względu na płeć czy to biegłych czy innych poprzez sprawdzenie historii wydawanych przez nich decyzji czy opinii."

Zróbmy wszystko żeby sędziowie nigdy, ale to przenigdy już nikogo nie zniszczyli, żeby nie niszczyli Polskich rodzin, żeby stracili pracę i emerytury, zróbmy wszystko żeby prokuratorzy, policjanci , którzy uczestniczą w procederze odbierania dzieci ojcom widzieli tylko kraty w oknach swoich celi. Zróbmy wszystko żeby kuratorzy, pracownicy RODK nie dostali nigdy już pracy w sektorze urzędowym. Doprowadźmy do sytuacji w której o rozwiązaniu umowy cywilnej będą decydowali ci którzy ją podpisali. To barbarzyństwo które nam wyrządzono musi zostać zrekompensowane przez nasze państwo , przez rządzących - nie szkodzi że ich nie stać, niech teraz oni martwią się o dzień jutrzejszy, niech oddają majątki, byle dzieci wróciły do taty

Dziecko nie jest paczką - dziecko jest dzieckiem i ma pełnie praw. W tym prawa do bycia wychowywanym przez mamę i tatę. Do spędzenia dni ranków i wieczorów z mamą i tatą. Jeśli nie w tym samym czasie to w takim samym czasie. Każde dziecko pozbawione takiego prawa powinno moc żądać odszkodowania o Państwa i sądów które jego prawa ograniczają

 

 

   Słuchasz tekstów piosenek?

So we could never be apart
‘Cuz we belong together
We will float among the stars
Together forever
No, we could never be apart
‘Cuz we belong together
We will float among the stars
Together forever and ever.

Tak więc nigdy nie możemy być z dala od siebie
Bo należymy do siebie
Będziemy latać wśród gwiazd
Razem na zawsze
Nie, nigdy nie możemy być oddzieleni od siebie
Bo należymy do siebie
Będziemy latać wśród gwiazd
Razem na wieki wieków.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
     
Kto stoi na drodze do opieki naprzemiennej?
 
   

Powiedz nam kim są Ci ludzie skoro nie mogą wychowywać dzieci? zadaj sobie pytanie, znajdź epitety dla ojców

kim jest Twoja partnerka skoro może wychowywać dziecko? kim jesteś Ty skoro nie możesz wychowywać swojego dziecka? kim jest Policja skoro może Zabrać Ci dziecko? kim jest sąd skoro może zabrać Ci dziecko? kim jest Telewizja - skoro nie pokazuje tego problemu?

Zobacz zdrajcę po prawej stronie, tyle nadziei pokładaliśmy w Pawle Kukizie - antysystemowcu.
Jeździliśmy za nim, uczestniczyliśmy w wyborach, uczestniczyliśmy w zlotach Kukiz Army
i co ? co się okazało - Paweł ma dzieci, a gdyby żona je zabrała po prostu płacił by alimenty, a o dzieciach zapomniał.... bardzo to smutne

 
    Akcja zastraszanie Fabisiaka

Po prawej stronie masz ikony - linki do podstron, wydawało się że to jest cicha wojna, wojna hybrydowa, wojna bez karabinu, ale wróg nie wytrzymał, na naszych sprawach mamy karabiny maszynowe.

Cała strona i ruch zaczęły się od tego że żona zaczęła niszczyć męża - Michała Fabisiaka, ale okazało się że samo duszenie go w domu przez policję to dopiero początek, na jednej z rozpraw wyciągnęli karabiny maszynowe, wyciągnęli CBŚ, oddział szturmowy - po co? wiadomo żeby przestraszyć, żeby Fabisiak się poddał, zastraszono jego ojca, dziadek 75 letni podpisał ugodę - że będzie płacił alimenty, bo syn nie płaci okupu za zabrane dziecko, czy to już jest wojna?, co Bedzie dalej  SYRIA, ISIS ?

 
     
Zobacz co stoi na drodze do opieki naprzemiennej?
zobacz linka -  problem  zobacz historię
 
   
W Polsce kobiety pasożytują nie tylko na mężczyznach, ale wręcz na własnych dzieciach. Jest akceptowaną praktyką UTRZYMYWANIE SIĘ KOBIET Z ALIMENTÓW zasądzanych przecież na dzieci. Moja ex za pieniądze zasądzone na dzieci przejęła dorobkowe mieszkanie, potem jako jego właściciel wystąpiła o EKSMISJĘ Z TEGO MIESZKANIA WŁASNYCH DOROSŁYCH JUŻ SYNÓW. Dług powstawał dzięki przeszacowywaniu moich "możliwości zarobkowych" a decyzje babskiego sadu były usprawiedliwiane "dobrem małoletnich". Dzisiaj już dorośli "małoletni" stali się bezdomnymi, bowiem zniszczyło ich wynaturzone prawo obłudnie podpierające się rzekomo ich "wczorajszym dobrem". (Wojciech Ramsz)  
     
Czy wiesz jaka jest skala problemu - jakie są statystyki?
 

Szukamy adwokatów którzy pomogą skazać policjantów w sprawie Fabisiaka

4 590 225dzieci
 
 nie ma już drugiego rodzica w 96% przypadków - ojca- 25 lat "wolności" 
(kliknij w link dowiesz się więcej)

a wśród nich nie uwzględniliśmy "sierot naturalnych" jak mówił Stalin - zabij jednego - zabójstwo, 10ciu ludobójstwo, miliony to tylko statystyka co za tym idzie?

ale to wszystko nic  zobacz to: NIELEGALNE SĘDZINY?
czy to jest problem że tyle dzieci zostało 

 
     

Statystyki to nie tylko zabrane dzieci

to także statystyki samobójstw, ten obrazek symbolizuje drewko, po jednej stronie mama huśta swoje dziecko, a po drugiej stronie "huśta" się tata. To wszystko wynika ze złego Stalinowskiego prawa. Dlaczego ojcowie się porywają na własne życie - sprawa jest prosta, odbierani są spadkobiercy, odbierany jest człowiekowi cel jego życia.
Zastanawiałeś się co jest celem - czy tylko "pleasure little treasure"
Celem naszego życia jest potomstwo, przekazanie mu tego co najlepsze, naszego majątku, naszego wykształcenia - jak to jest nam odbierane, odbiera się nam wszystko co najcenniejsze

-15 Tylu znajomych odeszło, Artur Milanowski , Krzysztof Stawarz
 
nie zapomnimy! [*][*][*]

 
     
Czy media zakłamują rzeczywistość?
 
   
To co się dzieje w mediach przerosło nasze najgorsze sny,

nasze najgorsze przewidywania.
Nie dość że Telewizja nie chce pokazywać opieki naprzemiennej, nie dość że telewizja odmawia nam pokazania problemu, to telewizja kłamie wprost - zobacz ikonę obok, jaka jest prawda

Jednak ludzi dobrej woli jest trochę, HBO nakręciło program tv pt "mój dzielny Tato"
brakuje jednak funduszy żeby w telewizji pokazać serial o nas

Polsat Państwo w Państwie nie chce nas pokazać - bo to nie problem firm....

 
     
Piszą do nas organizacje kobiece, mają doś wojny z mężczyznami
   

Dołączają do nas organizacje kobiece

to nie tylko Forummatek Przeciw Dyskryminacji Ojców gszie nasze babcie postanowiły walczyć o wnuków, to także matki - zboacz stronę www.dzielnamama.pl.
zebraliśmy już wiele matek poszkodowanych przez system - to tak jak na poczatku dzielnego taty było nas mało, okazuje się że tak samo cierpią z powodu systemu - pomyśl 2% matek nie widzi swoich dzieci - niby mało ale to  jest 60.000 kobiet w Polsce!!!}

zobacz zakładkę kontakt - tam też są kobiety

 
     
www.dzielnamama.pl
     
Czy mamy jakieś sukcesy?
 
   
Zmiany idą bardzo powoli ale to nasz pierwszy sukces

Zmiany są powolne do tego stopnia, że ojcowie sami nie wieżą że coś się zmieniło. Sędziowie o tym nie wiedzą, nie wie o tym prasa, ale 29 sierpnia 2015 roku została wprowadzona opieka naprzemienna. Zmiany odbyły się po cichu, bez naszego udziału. Zmiany odbyły się dzięki poprzedniemu Rzecznikowi Praw Dziecka Pawłowi Jarosowi, który utworzył komórkę legislacyjną przy Rzeczniku Praw Dziecka - coś co wydawało się nierealne, stało się.
Oczywiście Sędzia który zasiadał w radzie Zegadło - zniszczył ustawę, zamienił słowa z równych na powtarzające się, zrobił z tego ewolucję zamiast rewolucji (to zaprzecza konstytucji o 3 podziale władzy ale kogo to)

Słowa "opieka naprzemienna zostały wykreślone" nawet w uzasadnieniu jest napisane że postulaty Forummatek odrzucono, a Dzielnego Taty nawet nie wspomniano,

Zobacz jednak jaka jest prawda
www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/senat/zespoly/dzieci/017.pdf 

zmiany 58/107 a teraz czytaj uzasadnienie !!!  druk 3104 - tak ten link

prosimy wszystkich o wstawianie uzasadnienia 
z druku 3104 do swoich pism procesowych


 

 
     
zatem  przeczytaj opinie IWS, IWS? = Instytut Wymiaru sprawiedliwości

w tym materiale opisane wszystko - dlaczego nie ma opieki naprzemiennej, jaka ona powinna być, jakie są statystyki, pryczyny, na prawdę mocne opracowanie

LEKTURA OBOWIĄZKOWA Pełne 92 stronicowe uzasadnienie dlaczego w Polsce nie było opieki naprzemiennej - przypominam wprowadzono ja 29 sierpnia 2015r! początki maja źródło z dekretu Prawo małżeńskie z 25 września 1945 r Tym sie kierowali i kierują się sędziowie komunistyczni  oto cytaty:

"W odniesieniu do pierwszej grupy sygnalizowano systemową konieczność przesądzenia o miejscu stałego przebywania dziecka u jednego z rodziców zgodnie z art. 58 k.r.o40. Przeciwko dopuszczalności pieczy naprzemiennej miała przemawiać koncepcja miejsca zamieszkania dziecka regulowana w art. 26 k.c41. Wskazano również na konstrukcję art. 113 [1] k.r.o. oraz konieczność ustalenia kontaktów z dzieckiem w porozumieniu rodziców na podstawie art. 58 k.r.o."


"W drugiej grupie argumentów podkreślano generalną sprzeczność rozwiązania przewidującego pieczę naprzemienną z dobrem dziecka45. W tym kontekście autorzy sprzeciwiający się dopuszczalności orzeczenia o pieczy naprzemiennej odwoływali się najczęściej do poglądów wyrażonych w orzeczeniu Sądu Najwyższego z 22.04.1952 r.46 Stwierdzono w nim, że orzeczenie polegające na podzieleniu wykonywania władzy rodzicielskiej w czasie i sukcesywnym przekazywaniu dziecka każdemu z rozwiedzionych rodziców, pozostaje w sprzeczności z art. 437 k.p.c. z 1932 r."

 
     
Odpowiedz sobie na pytanie:
 Czy Rzecznik Praw Dziecka nam pomaga?

  Te plakaty przemawiają, tylko co z tego jak sady są niezawisłe?
Do czego ta organizacja została powołana a co robi to przechodzi ludzkie pojęcie.

Zobacz jak Marek Michalak pięknie przemawia na mównicy, a zarazem zobacz obłudę kancelarii, tyle razy zgłaszaliśmy potrzebę dialogu - nigdy nie zostaliśmy zaproszeni, jedyną odpowiedzią zawsze było że wszystko jest dobrze, czy aby na pewno?

 

 
Michalak - niby mówi sensowne   RPD zamyka ojców do więzień Nieudana konferencja RPO i RPD
 
RPD - odwołać Michalaka   Rpd - Sarkazm, RPD jest niepoważny    
 
     
Czy zatem  rzecznik praw Obywatelskich nam pomaga?
 

Wiesz że Adam Bodnar blokuje ustawy żeby nie było opieki naprzemiennej? kliknij w obrazek

Problem  zauważono niby u Rzecznika Praw Obywatelskich
ale czy wiesz że RPO i RPD to wrogowie Polskich ojców i dzieci?
i nie obchodzą Polskich świąt tylko święta Chanuki...
 

czy coś z tym będzie robione? zapytaliśmy - dowiedz się jaka odpowiedź?

tak pomaga nam zastanawiać się nad tym czy RPD jest w ogóle potrzebny,
- 
to może w 2016-2017?

(kliknij logo)

zobacz że mamy stronę u RPO od 2014r, czy coś się zmienia? nic...

tu drugi wpis na stronie rzecznika

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/dyskryminacja-os%C3%B3b-p%C5%82ci-m%C4%99skiej-przed-s%C4%85dami-w-zakresie-spraw-rodzinnych

 

 

Czy inne organizacje widzą problem?
(patrz po prawej na HFPC)
 - nie to są organizacje sponsorowane do rozgromienia ojcostwa

 
Odpowiedz sobie na pytanie - Czy Polski Rząd (PO ) coś z tym robi?
   

napisaliśmy pisma do Prezydenta, Premiera, Rzeczniczki Równouprawnienia
wszyscy udawali że wszystko jest dobrze, jedyne co nam się udało to ten rząd i tą partię obalić

Te wszystkie organizacje, rząd, sędziowie, prokuratorzy działają w imię zasady "Nasze ulice i kamienice" - to jest odbieranie dzieci, majątków, samochodów, mieszkań zabieranie pracy - celu w życiu. To jest regularna okupacja pokonaliśmy PO, pokonajmy system razem.

 

Czy posłowie wiedzieli o tym że jest źle?

zostało do nich rozesłane pismo do 460 posłów VII kadencji, nic nie zrobili
jedyne co to zapisali jakieś poprawki w druku 3104

 

 

 

Głosowanie na PO jest jak obrzezanie sobie lewej ręki a na PiS prawej

czy są jakieś inne pechowe organizacje które szkodzą?
   

Zbigniew Ziobro żeby zrekompensować ojcom ból po utracie dziecka
chce zastosować opaski kojące ból - sponsorem jest Firma Impel

Stałe wyżywienie ojców nie jest już w modzie - teraz pomaga się im śledząc ich ruchy
dzięki temu będzie można zaplanować ich przyszłe życie


OKSYTOCYNA
wstrzykiwana matkom podczas porodu, wiesz jakie ma działanie, wiesz czego to hormon?

Fałszywe organizacje ojcowskie

25 sierpnia 2015r Andrzej Duda nas zdradził - zalegalizował ośrodki RODK
ośrodki które niszczyły rodziny od 1982roku - robiły testy np drzewa
zalegalizował je pod nową nazwą OZSS

link do ustaw p13
link do orzeczenia

a jeszcze w 2014 roku mówił "wypieprzyć te RODKi"

 

  Eksperyment Calhouna

Polskie sądy to fabryka samotnych matek !   mówiliśmy o tym w 2013 roku!!!
 
     
     
Odpowiedz sobie na pytanie - co mogę zrobić jak mogę pomóc?
   
Rób plakaty, drukuj naklejaj (klikaj na kolejne obrazki)

rób białe koszulki ! przejdź na jasną stronę mocy, srób plandeki, rób naklejki na samochody, rób transparenty - wieszaj na bloku  (każde kolejne zdjęcie to link do naszych akcji)
 
     
   
     
zastanów się - jak walczą ojcowie?
  naciśnij niech gra
piszą wiersze, śpiewają piosenki

praca u podstaw

przyjeżdżaj na manifestacje - interesuje się tym telewizja, interesuje się prasa, to nie tylko protest to apel do mediów!

 
         
 
    Zobacz zakładkę prasa
powiedz nam - czy pomagają nam media, prasa ?
 
 
odpowiedz nam na pytanie kim są Ci ludzie skoro nie chcą pokazywać problemu ojca w Telewizji? Ponadto nadajemy na własnych kanałach Youtube,
 
Bambuser - na żywo, 
 
U Jaworowicz   Świat się kręci  
   
     
kim są CI ludzie z Policji?  znajdź 3 epitety, odpowiedz pełnym zdaniem
   
Policja żeby spełnić warunki art 26kcArt26kc§2 porywa dzieci

robi to bo jest bezkarna - gdy ojcowie zgłaszają się po pomoc - to wtedy policja odmawia, gdy na policję dzwoni mama - patrol zgłasza się od razu. Gdy tata przychodzi na komisariat założyć niebieską kartę to sie sprawę od razu umarza, a tatę odsyła się z kwitkiem. Z naszego doświadczenia Policja to sadyści, ludzie nie mający żadnych skrupułów, działający tylko i wyłącznie dla swojego dobra, co więcej chroniący przestępców i złodziei.

Znamy przypadki wymuszeń mandatów, zastraszania na zlecenie, pobić, podduszeń, wręcz morderstw ludzi - policjanci mordują, rzygają i idą dalej.

 
  akcja odbieranie dzieci ojcom i matkom
 
     
Zadaj sobie pytanie czy są jakieś inne problemy ojców?
   
Czy po rozstaniu na prawdę jest tak pięknie że ojciec ma nowe życie, jest wolny i płaci tylko alimenty

Dlaczego zatem Ci podli ojcowie nie płacą tych cholernych alimentów, czy aby  na pewno są złośliwi ?czy aby na pewno mają z czego zapłacić?

  A gdyby to rozkminić matematycznie to może się okazać że singiel nie może płacić alimentów?

 

Akcja - problem z Frankiem    

 

niby nie ma to nic wspólnego - ale zobacz - dzieci stają się zakładnikami na poczt nie spłacania kredytu - wiedziałeś że jak mama dostanie alimenty, to nie musi go spłacać?
Tak, dziecko jest pierwszym dłużnikiem !

   
     
Happy End
   
Szczęśliwy koniec

Czy może dojść do happy endu - tak, okazało się że nie jest to takie łatwie, na razie udało się to 2 parom, jedna się dogadała, druga się dogadała ale na siłę - czyli tata porwał syna, ukrywał się przez 3 miesiące, sąd klepnął miejsce zamieszkania przy tacie, mamie ograniczył prawa, ale tata poszedł do notariusza z mamą dziś mają opiekę naprzemienną nie stracili dziecka!!!
czyli jedyną wygraną jest remis

Oni (politycy) nie rozumieją że jak wejdzie opieka naprzemienna -

 to NIE BĘDZIE ROZWODÓW

kobiety nie wezmą ślubu - nie beda żyły z oszustwa - nie spłodzą dzieci dla kasy
więcej ludzi będzie szczęśliwych - poza oczywiście tą całą kastą sądowo - komorniczą

 
     
Czy coś się zmienia?

 

Pozytywy naszych akjci w GW?

Ojcowie bez prawa do dzieci. "Na chrzcinach młodego siedziałem w drugim rzędzie, bo pierwszy był dla rodziny

"Kiedy Rafał zobaczył dzieci po półtora miesiąca, płakał jak bóbr, choć jest twardym facetem. Łukasz przez dwa lata nie widział córki i przez sąd jest traktowany gorzej niż bandzior w więzieniu. Tomek chce tylko być ojcem i jeszcze wierzy, że uda mu się dogadać z mamą Wojtka bez sądu". (czytamy na łamach GW - czy to przełom?)
 
     

 
     

Ludzie pytają mnie czy czasem nie jest Ci wstyd za to co robisz?

 Ta walka o dziecko, przecież powinno należeć do matki. Odpowiem że tak - jest mi wstyd gdy policja dusiła mnie w mieszkaniu na zlecenie mojej żony - zacząłem krzyczeć mama oddaj syna bo mnie mordują!. Dziś jest mi wstyd że tak zrobiłem, ale postanowiłem teraz w głębi serca że nawet gdyby przyszło zginąć mi z rąk policjantów - będę walczył o syna do końca moich sił


Michał Fabisiak     

 
     

Uwaga! ta strona nie wykorzystuje ciasteczek do działania,

tylko ojców

(niniejsze opracowania mogą być kopiowane w całości i fragmentach - a wszystko to dla dobra naszych pociech
*pod warunkiem nie wykorzystywania ich przeciwko nam)

obecnie Polska może istnieć bez sędziów
ale my nie możemy istnieć z sędziami

 

 

Prawo ojca, prawa ojca, opieka naprzemienna, alimenty, kontakty z dziećmi,

   
Reklama:  

  sprawdź czy istnieje ?
a może służby zablokowały

DzielnyTata.pl

 

po słowie:

Szukasz adwokata?
Grupa DzielnyTata nie jest dla Ciebie

 P1. art 26kc§2 ustala miejsce zamieszkania dziecka u tego rodzica który porwie i odizoluje od drugiego rodzica.

Szukając adwokata co chcesz ustalić?
żeby ci przywrócił dziecko?
na podstawie jakiego artykułu?

Nie ma takiego art w polskim prawie który przywraca dziecko!!
Jeśli się z tym nie zgadzasz patrz P1.

Jeśli nie pomożesz nam zmienić tego prawa będzie tak jak jest
Zobacz niżej jak różne organizacje blokują zmianę tego art
Np Adam Bodnar specjalnie napisał pismo do MS
żeby tego nie zmieniać!!!

 

Cały system wymyślono na potrzeby przejmowania majątków...
stracisz go jeśli tego nie zmienimy, stracisz spadkobiercę

porozumienie