pATOLOGIA PRAWApostulaty bambuser KONTAKT

 
 Reklama
 
DzielnyTata> Historia   opowiada Rafał Wołoszyn
 
      Reklama
Historia Rafał Wołoszyn
Była żona i teściowa chcieli ze mnie zrobić pedofila

Witam

Nazywam się Rafał Wołoszyn i pochodzę z Kędzierzyna-Koźla. Piszę do was bo możecie mi pomóc. 13 grudnia 2012 roku rozwiodłem się za porozumieniem stron bez orzekania o winie gdzie mam syna Nataniela w wieku 8 lat.  Dzień wcześniej wyprowadziłem się ze swego mieszkania. Dziecko przebywało ze mną co dwa dni i spało u mnie na nowym mieszkaniu ze względu iż była żona przedtem pracowała w systemie zmianowym 12/24 tak jak ja do tej pory pracuję w takim systemie. Gdy dziecko bywało u mnie zaczęło opowiadać mi niepokojące rzeczy jakie zaczynają się u syna dziać w domu. Iż rodzice od strony byłej żony zaczynają po nim krzyczeć i stosować kary, brat od byłej żony przed wigilią 2012 roku wyzwał wulgarnie syna i zamknął w łazience nie zapalając światła.

Partner byłej żony także krzyczał po Natanielku i zaczął stosować kary. Jednego dnia nawet zadzwonił do mnie syn z płaczem i powiedział mi, że matka złapała go za szyje i dusiła. Gdzie w tym samym dniu po dwóch lub trzech godzinach ponownie do mnie zadzwonił i powiedział, że wszystko sobie wymyślił i się rozłączył. Gdy był syn u mnie to opowiedział mi jak to było i jak go mama dusiła oraz, że matka kazała mu zadzwonić do mnie i powiedzieć, że sobie to wymyślił. Całą niepokojącą sytuację dla mnie zgłosiłem do Mopsu gdzie została założona niebieska karta dla syna. Także byłem zawiadomić policję i kuratora sądowego. Kurator kazał mi złożyć dokumenty i pisma do Sądu Rodzinnego w Kędzierzynie-Koźlu.

 Dnia 3 lutego 2013 roku syn był ze mną u moich rodziców gdzie świetnie spędziliśmy ze sobą dzień. 4 lutego zadzwonił do mnie syn i chciał mi przekazać iż babcia i dziadek od byłej żony rodzice krzyczą po nim gdzie podczas naszej rozmowy byla teściowa wyrwała telefon synowi i nas rozłączyła. Gdy oddzwoniłem do syna to odebrała telefon była teściowa i powiedziała, że mnie załatwią. Dnia 5 lutego była wizytacja Kuratora Sądowego po mojej prośbie. W obecności Kuratora była żona i teściowa pomówiły mnie i powiedziały iż przez 5 lat wykorzystywałem seksualnie syna. Cytuję ich słowa: Ojciec pokazywał synowi Kutasa i dawał mu wąchać i się bawić. Kurator zawiadomił Sąd o całej sytuacji.

Pierwsza sprawa zaczęła się w kwietniu gdzie przez Adwokat prosiłem sąd o przebadanie siebie i dziecka pod kontem pedofili. Zostałem przebadany i syn oraz byla żona. W opinii biegłego psychologa Sądowego jest napisane iż nie ma żadnych oznak u dziecka iż mialby być wykorzystywany seksualnie przez ojca oraz nie wykazano przemocy wobec dziecka. Sąd prosiłem także aby mógł powołać świadka, który zeznawał w Mopsie, że widział jak byli teściowie i żona znęcają się nad synem oraz by mógł zapoznać się z aktami niebieskiej karty. Sąd nie powołał świadka ani nie widział dokumentów z mopsu z niebieskiej karty. Na dzień dzisiejszy Mops zamknął niebieską kartę a po zakończonej rozprawie Sądowej 1 października mamy z byłą żoną ograniczone prawa i  nadzór kuratora sądowego. Ostatnio zgłosiłem na policji zawiadomienie iż próbowano ze mnie zrobić pedofila.

Opisano mój problem w trzech gazetach i chcę sądzić byłą żonę i teściową o pomówienie. Wiem, że takich osób jak ja jest więcej bo teraz najczęściej kobiety robią z ojców pedofilii. Chciałbym abyście mi pomogli bo przez to wszystko nie widziałem syna prawie pół roku. Teraz widuję syna i jestem w trakcie mediacji. Żadne zadość uczynienie nie jest w stanie tego wszystkiego naprawić co przeszedłem stres, nerwy, choroby związane ze stresem, wstyd i choć jestem po przebadaniu i nie wykorzystywałem syna seksualnie to w oczach innych zawsze będę spostrzegany jako pedofil.

Rafał Wołoszyn

 rafalek01031982@wp.pl
 

  (powrót do historii)

 

 

Znasz nasze akcje?

 

   

 

 
 
 
 
 
 
         

 

 

 

   

DzielnyTata.pl